Hlukoskop EP 59. – Rozhovor – Peter „Doomas“ Beťko

Hlukoskop EP 59

Hlukoskop EP 59 – Rozhovor – Peter „Doomas“ Beťko (22.7.2017)

Hlukoskop EP 59

„Chalani, nemáte dosť hejtov, že chcete so mnou natáčať rozhovor?“ – otázka z Peťovej strany, hneď na úvod (mimo kameru). My to však neriešime, podporovať metalové dianie je potrebné  a baví nás to.

Tak ako minulý rok, sme na deň presne zopakovali rozhovor s hlavou Gothoomu, aby sme sa dozvedeli: Ako sa dostal k novému areálu a či bude mať na tomto mieste pokračovanie, aké sú jeho výhody a nevýhody, aké to prináša problémy, či aj tu pokračujú nemilé petície, aké kapely a novinky môžeme očakávať na ďalšom ročníku a samozrejme aj nejaké tie novinky z dielne Doomas.

Teraz si už ale vychutnajte naše úplne prvé video z tohto skvelého festivalu, ďalšie rozhovory a videá z koncertov už pripravujeme.

Peter „Doomas“ Beťko
– organizátor Gothoom Open Air Festivalu
gothoom.com

Doomas
Dark Doom Metal – Nová Baňa
Facebook

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na youtube.
3. Lajknúť našu facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Pavol Šubert

Pavol Šubert   Základný kameň a technická stránka projektu Hlukoskop. Oddaný fanúšik, zberateľ fyzických nosičov, neutíchajúci hľadač hudobných pokladov a prototyp životného štýlu metal. Ideu podpory našej scény chce zhmotniť v podobe videí prezentujúcich náš underground pod lupou. Jeho oko odhalí zákutia našej scény, pozri sa aj ty jeho pohľadom!