Hlukoskop EP 46. – Rozhovor – Fiery Waltz

Hlukoskop EP 46

Hlukoskop EP 46 – Rozhovor – Fiery Waltz (21.1.2017)

Hlukoskop EP 46

Na Liptove to žije! „Part 1“ – Fiery Waltz

Vitajte v Hlukoskope 2017! Druhú sériu epizód sme odštartovali v Liptovskom Mikuláši. Vyštartovali sme zo svojich základní, každý z opačného konca republiky, a niekde uprostred sme sa stretli. Bol to hlavne cestovateľský deň. Prepady dvoch skúšobní sa ale uskutočnili podľa plánu.

V prvej prepadnutej skúšobni sme natočili rozhovor s kapelou Fiery Waltz. Dozvedeli sme sa, z popola ktorej predošlej bandy vznikli. Ako došli k charakteristike svojej hudby, aké majú nahrávky a na čo sa môžeme tešiť v najbližšej dobe. Tradične, vo videu sa všetko dozviete.

Fiery Waltz
Extreme Heavy Metal – Liptovský Mikuláš
https://www.facebook.com/FieryWaltz/

Technická poznámka:
Toto nové video prešlo experimentálnym strihom, chceme videá robiť trochu po novom, lepšie, možno aj divácky zaujímavejšie. Prosíme Vás, našich fanušikov, určite nám napíšte vaše postrehy, názory, či sa Vám nové prevedenie páči. Ďakujeme.

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na youtube.
3. Lajknúť našu facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Pavol Šubert

Pavol Šubert   Základný kameň a technická stránka projektu Hlukoskop. Oddaný fanúšik, zberateľ fyzických nosičov, neutíchajúci hľadač hudobných pokladov a prototyp životného štýlu metal. Ideu podpory našej scény chce zhmotniť v podobe videí prezentujúcich náš underground pod lupou. Jeho oko odhalí zákutia našej scény, pozri sa aj ty jeho pohľadom!