Hlukoskop EP 45. – Silvestrovský zostrih 2016

Hlukoskop EP 45

Hlukoskop EP 45. – Silvestrovský zostrih 2016

Hlukoskop EP 45

Keď sme v marci tohto roku spúšťali náš undergroundový metalový projekt Hlukoskop na podporu našej domácej metalovej scény, ani vo sne nás nenapadlo že toho materiálu bude na konci roka viac než dosť. 45 epizód vrátane tohto zostrihu považujeme za veľký úspech. K tomu mnoho koncertov, festivalov a vydaných albumov. Našu metalovú scénu za rok 2016 hodnotíme veľmi pozitívne. Rozhovory s kapelami na videách pre nás ostávajú aj naďalej najvyššou prioritou číslo jedna.

Dosť už ale bolo rečí, vychutnajte si tento turborýchly psycho zostrih. A keď Vám to nestačí, tak nech sa páči, všetky naše videá sú stále dostupné na našom youtube kanály ale aj u nás na webe v sekcii VIDEO.

Ďakujeme za priazeň a podporu!

Ak sa Vám naše videá páčia tak nás sledujte, komentujte a lajkujte! 😀

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na youtube.
3. Lajknúť našu facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Pavol Šubert

Pavol Šubert   Základný kameň a technická stránka projektu Hlukoskop. Oddaný fanúšik, zberateľ fyzických nosičov, neutíchajúci hľadač hudobných pokladov a prototyp životného štýlu metal. Ideu podpory našej scény chce zhmotniť v podobe videí prezentujúcich náš underground pod lupou. Jeho oko odhalí zákutia našej scény, pozri sa aj ty jeho pohľadom!