GRIMNER, KALEVALA a VORGRUM v BB

plagát

GRIMNER, KALEVALA, VORGRUM, 16. september 2018, Rock klub Tartaros, Banská Bystrica

plagát

plagát

Európske turné pagan/folk metalových kapiel pod organizáciou Asgaardian Events z rôznych kútov sveta sa zastaví aj v Banskej Bystrici v Rock klube Tartaros. 16. Septembra sa v strede Slovenska predstavia Švédi GRIMNER, Rusi KALEVALA a Argentínci VORGRUM.

Švédskym folk/viking metalovým GRIMNER tento rok vyšiel v poradí tretí plnohodnotný album s názvom „Vanadrottning“, ktorý predstavia aj v banskobystrickom Tartarose. Grimner budú hrať na Slovensku vôbec prvýkrát.

KALEVALA je kapela známejšia v našich končinách nakoľko už na Slovensku hrali. Energický folk metal s čistými vokálmi v ženskom podaní. Niečo čo poteší určite fanúšikov ruskej Arkony.

Fakt, že ide o turné z rôznych kútov sveta potvrdzuje formácia z Argentíny – VORGRUM. Rovnako ako Grimner vydali tento rok nový album s príznačným názvom „Party in the Deep“.

Kedy: 16. 9. 2018
Kde: Rock klub Tartaros, Banská Bystrica
Vstupné: predpredaj 12€ https://www.asgaardianevents.com/calendar
Na mieste: 15€

Facebook event: https://www.facebook.com/events/132503417391495/

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Bukáčo

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.