George Kollias predstaví svoju Drum Clinic v Košiciach!


V Košiciach sa pomaly, ale isto pripravuje skutočne lahôdka pre všetkých metalových bubeníkov, ale aj „obyčajných“ milovníkov smrtiaceho kovu!

George Kollias - Košice

George Kollias – Košice

Piatok 17.11.2017, Košice – Collosseum
Štart: 19:00, vstupné: 9 eur (predpredaj) / 11 eur (na mieste)

Do metropoly východu, konkrétne zrekonštruovaného rockového klubu Collosseum, sa totiž chystá mimoriadny hosť so svojím plnohodnotným programom. Známy bicmen a ozajstný majster svojho oboru, George Kollias z Grécka a dlhoročný člen legendárnych egyptológov NILE. S nimi George nahral päticu dlhohrajúcich albumov vrátane posledného zárezu s názvom „What Should Not Be Unearthed“ z roku 2015.

Muž s neuveriteľnou technickou zručnosťou a obrovským zmyslom pre detail, vypráši dušu zo svojich paličiek a blán už na budúci piatok, teda 17. novembra v spomínanom Collosseu. Jeho workshop/drum clinic a prehliadka závideniahodných schopností určite nikoho nenechá chladného a poriadne preverí statiku miestnych stien.

Svoju účasť tentokrát prisľúb i ďalší majster svojho oboru, ukrajinský hromotlk Eugene Ryabchenko zo spriaznených diablových pomocníkov VITAL REMAINS.

Vstupenky si môžete zakúpiť vopred v klube Collosseum, prípadne pri vstupe na mieste konania pred samotným začiatkom akcie.

FB event: https://www.facebook.com/events/1943755709196122/

Promo text: Ladislav „Demonick“ Rusnák – Valhalla.sk

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
5. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.