FROZEN BLOOD nareže debutom uši!

Frozen Blood - cover

Debut od FROZEN BLOOD je čoskoro vonku! Čo o ňom vieme?

Frozen Blood - cover

Frozen Blood – cover

Death/blackoví FROZEN BLOOD vypustia na svet svoj rovnomenný debutový album „Frozen Blood“. Vyjde pod hlavičkou Slovak Metal Army, 15. októbra v dvoch verziách. Jednak digitálne na portálov – Bandcamp, Spotify, iTunes, Amazon, Deezer. Taktiež na CD, ktoré sa bude dať dostať priamo u Jura alebo cez kapelu. O nahrávanie a zvuk sa postaral Cere a cover robil Pavel Baghy.

Názvy piesní:
1. Fog
2. Last Autumn
3. Mighty Thundergod
4. Guardians
5. Rotten Dogma
6. Winter
7. Lost Wanderer
8. Roadkill Midnight Snack (bonus)

Frozen Blood - kapela

Frozen Blood – kapela

Lyrická stránka albumu má viac podôb, keďže texty vznikali v rôznych obdobiach. „Last Autum“, „Mighty Thundergod“ a „Winter“ majú počiatok okolo roku 2004 a sú o prírode a živloch, „Rotten Dogma“ je z neskoršieho obdobia, textovo zameraná na životné filozofie. Nová tvorba – „Lost Wanderer“ je spracovaná príbehovou formou a pojednáva o ich stratencovi. Bonusová skladba „Roadkill Midnight Snack“ je prekvapenie, ktorej text si budete môcť prečítať až na booklete.

Najbližšie kapelu budete môcť vidieť na MINOR UG DAY vol 8. v Žiline, následne dvojkoncert v Českej republike – 8. a 9. decembra. Začiatkom nového roka, 19. januára, odohrajú koncert v Bratislave na akcii Happy coma party XXX, kde prebehne aj samotný krst. Krstný otec bude ich kamarát Peter Murdzik známy tiež ako Belial.

Ako ukážku kapela zverejnila dve piesne – „Mighty Thundergod“ a „Lost Wanderer“, ktoré si môžete vypočuť na ich bandcampe.

Linky na kapelu:
https://www.facebook.com/FrozenBloodBand/
https://frozenblood-sma.bandcamp.com/album/frozen-blood

Link na vydavateľa:
https://www.facebook.com/slovakmetalarmy/
http://www.slovakmetalarmy.sk/

Autor: Lukáš „Bukáčo“ Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPalDonateButton
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.