Frantic Amber, Pokerface, Sunless Sky, Angry Again v Poprade

Plagát

Frantic Amber, Pokerface, Sunless Sky, Angry Again, 9. apríl 2017, Rock Fabric, Poprad

Plagát

Plagát

FRANTIC AMBER (Melodic Death metal) SWE
POCKERFACE (Thrash/ death metal) RUS
SUNLESS SKY (Power metal) USA
ANGRY AGAIN (Thrash metal) SUI

FRANTIC AMBER (FB) je melodic/death metalová kapela skladajúca sa z členov zo štyroch rôznych zemí (Švédsko, Dánsko, Japonsko a Kolumbia), za svoj domov však považujú Švédsko, ich zvuk je možno popísať ako intenzívny mix metalu naplnený ťažkými riffy a gradujúcimi melódiami v kombinácii s agresívnymi vokálami. Skladby sú plné kontrastu medzi melodickými a ťažkými pasážami zahalenými v temnej atmosfére. Zostava kapely sa po niekoľkých zmenách ustálila v roku 2010. V tejto dobe odohrala viac než 50 koncertov, medzi ktoré patria aj úspešné vystúpenia na festivaloch Sweden Rock Festival, Wacken festival alebo Metaltown fest.
Line-up :

Vocals – Elizabeth Andrews (DEN)
Lead guitar – Mio Jäger (JAP)
Guitar – Mary Säfstrand (SWE)
Bass – Madeleine Gullberg Husberg (SWE)
Drummer – Mac Dalmanner (KOL)

POKERFACE (FB) je Female fronted thrash death metalová kapela z Ruska. Vznikla v roku 2013, majú na svojom konte už 2 albumy: “Terror is the law” (2014) a “Divide and rule” (2015), vo svojej štvorročnej histórii stihli v Moskve predskakovať takým menám ako sú Kreator, Sodom, Megadeth, Overkill, a iné . Určite si túto kapelu treba vychutnať plnými dúškami .

Americkí SUNLESS SKY (FB) zase predstavujú čistý americký power metal, vytvárajúci moderný zvuk, ktorý oslovuje všetkých fanúšikov klasického heavy metalu. Hlásia sa s pokorou k odkazu tohoto klasického žánru, ktorý ale povyšujú na novou úroveň zvukovej sily, Sunless Sky nikdy nesklame a má pre Poprad nachystanú energickú show!

ANGRY AGAIN (FB) zo Švajčiarska produkujú groovy thrash metal plný priamočiarych gitarových kombinácií. Ich rytmus je valivý a pohybuje sa v stredných tempách, ktoré znenie kapely posúvajú aj k death metalovým vodám. Sú však aj čiastočne melodickí, čo na koncerte v Poprade zaručí aj silný hudobný zážitok. Švajčiari na scéne existujú bezmála 10 rokov a v súčasnosti sú kvalifikovaní do semifinále domáceho Wacken Metal Battle.

Vstupné: 6€

FB event: https://www.facebook.com/events/1015111625288806/

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na youtube.
3. Lajknúť našu facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.