Epizóda 113 ŠPECIÁL | Hlukoskop zostrih 2020

Epizóda 113

Epizóda 113 ŠPECIÁL | Hlukoskop zostrih 2020

Epizóda 113

Áno, vieme, tento rok aj pre nás stál za jedno veľké… 17 videí vrátane zostrihu, to je vskutku bieda. Tak ako prichádzali rôzne obmedzenia, tak aj kapely rušili vystúpenia, obmedzili skúšobne, aj my sme rušili výjazdy do skúšobní. Napriek tomu sme radi, že sa nám podarilo, čo sa podarilo. Je toho málo, no do budúcna plánujeme aj iné videá na podporu. Nemôžem nič sľúbiť, ale aspoň tajomne navnadím. 😀

Všetko čo sme zažili v Hlukoskope v roku 2020 sme už tradične zostrihali do jedného záverečného videa. Týmto máme rok 2020 definitívne uzavretý a pridávať budeme už len nové videá.

Všetkým kapelám a ľuďom s ktorými sme mali tú česť sa stretnúť, ďakujeme za trpezlivosť s nami počas natáčania a vlastne ďakujeme každému kto nás sleduje a podporuje metal na Slovensku.

Nezabudnite – vidíme sa pri ďalších videách, na koncertoch a v skúšobniach! Snáď už čoskoro!

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
2. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
3. Pridať sa do FB skupiny.
4. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
5. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Pavol Šubert

Pavol Šubert   Základný kameň a technická stránka projektu Hlukoskop. Oddaný fanúšik, zberateľ fyzických nosičov, neutíchajúci hľadač hudobných pokladov a prototyp životného štýlu metal. Ideu podpory našej scény chce zhmotniť v podobe videí prezentujúcich náš underground pod lupou. Jeho oko odhalí zákutia našej scény, pozri sa aj ty jeho pohľadom!