Epizóda 112 | Hlukofotenie | 01.02.2020

Epizóda 112

Epizóda 112 | Hlukofotenie | Korunka Špeciál | 01.02.2020

Epizóda 112

Aj vám už chýbajú naše výlety do skúšobní, tak ako nám? Nuž, človek mieni, korunka mení. Kedy presne sa dostaneme do ďalších skúšobní, to nikto nevie. Plány máme, čas ukáže ako sa situácia vyvinie. Avšak, kým sa niekam pohneme, môžete si vychutnať špeciálne video, definitívne posledné, z nášho zatiaľ posledného Hlukotripu / Contempt, Fat, Menzes /. Všetky videá sme stihli natočiť ešte v predkorunkovom čase.

V tomto videu ide o zostrih z Hlukofotenia promofotiek, ktoré už môžete vidieť na našich online profiloch, či už tu na webe, alebo na sociálnych sieťach. Ale koľko bolo za tým roboty. Fotograf Roman Pavluv, by vám vedel rozprávať. Jeho skvelú robotu, sme mu značne komplikovali svojou nemotornosťou. No dal nás rýchlo do laty, a fotenie tak prebiehalo hladko a profesionálne. Výborná skúsenosť, dobre sme sa cítili, dokonca aj pobavili, hlavne sami na sebe. A práve to si môžete pozrieť v tomto kúsok dlhšom videu, ktoré venujeme hlavne skutočným, true fans Hlukoskopu.

Ďakujeme za podporu, vidíme sa pri ďalších videách, na koncertoch a v skúšobniach!

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
2. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
3. Pridať sa do FB skupiny.
4. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
5. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Pavol Šubert

Pavol Šubert   Základný kameň a technická stránka projektu Hlukoskop. Oddaný fanúšik, zberateľ fyzických nosičov, neutíchajúci hľadač hudobných pokladov a prototyp životného štýlu metal. Ideu podpory našej scény chce zhmotniť v podobe videí prezentujúcich náš underground pod lupou. Jeho oko odhalí zákutia našej scény, pozri sa aj ty jeho pohľadom!