Epizóda 107 | Rozhovor so Sperm of Mankind | 14.9.2019

Epizóda 107

Epizóda 107 | Rozhovor so Sperm of Mankind | 14.9.2019

Epizóda 107

Ďalšie video zo série: „Ide Lukáš natáčať videorozhovor bez Pala…“. Nuž, bez komplikácií sa to nezaobišlo, ale napokon na druhý pokus už nahrali aj video. 😀 Ja veľmi oceňujem Lukášovú aktivitu, aj trpezlivosť chalanov. Každopádne video sa ku mne dostalo so slovami: „Hotovo, máme to natočené, urob čo vieš najlepšie len TY!“ No dobre, takto presne to nebolo napísané, ale chápete. 😀

Teraz už ale k veci.

Goregrinderi si na garážach v Bratislave fičia to svoje už niekoľko rokov, dokonca sme ich mali aj v našej ešte stále začiatočníckej kvôli hluku otitulkovanej „EP 25 z roku 2016 na Fleshke“.To boli časy a teraz prebehol rozhovor symbolicky pred indoor Fleshkou. Všetko to do seba pekne zapadá. Dnešné video má však takmer 20 minút, bolo totiž o čom hovoriť. Nový album sa pripravuje, okolo aktívnych či neaktívnych gore projektov sa stále niečo deje, k tomu organizácia koncertov… Výživný rozhovor! Dobrá práca kolega!

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
2. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
3. Pridať sa do FB skupiny.
4. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
5. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Pavol Šubert

Pavol Šubert   Základný kameň a technická stránka projektu Hlukoskop. Oddaný fanúšik, zberateľ fyzických nosičov, neutíchajúci hľadač hudobných pokladov a prototyp životného štýlu metal. Ideu podpory našej scény chce zhmotniť v podobe videí prezentujúcich náš underground pod lupou. Jeho oko odhalí zákutia našej scény, pozri sa aj ty jeho pohľadom!