Epizóda 102 | Stano [Bes Webzine / Noc Besov]

Epizóda 102

Epizóda 102 | Rozhovor | Stano [Bes Webzine / Noc Besov] | 23.3.2019

Epizóda 102

Ďalšia epizóda zo série „podporujeme podporovateľov“. Tentokrát je to rozhovor so Stanom, ktorý má na svedomí Bes Webzine, a tiež už dobre známu sériu koncertov organizovaných pod menom Noc Besov.  Všetko sa to točí okolo black metalu, ale prišli na rad aj témy ako pohanstvo, pagan metal či slovanstvo.

Dátum natáčania 23.3.2019 máme síce všade uvedený, a to hneď niekoľkokrát, napriek tomu pripomínam ešte raz. Pretože dátumy koncertov, ktoré v rozhovore boli spomenuté, sú už väčšinou neaktuálne, avšak kvôli zaujímavostiam okolo organizácie ponechávame informácie v plnom znení.

Inak, v poslednej dobe sa nám akosi rozhovory naťahujú na 30 minútové, tak aj v tomto prípade odporúčame si nachystať, pukance, pivo alebo čokoľvek, podľa chuti. Pre istotu.

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Pavol Šubert

Pavol Šubert   Základný kameň a technická stránka projektu Hlukoskop. Oddaný fanúšik, zberateľ fyzických nosičov, neutíchajúci hľadač hudobných pokladov a prototyp životného štýlu metal. Ideu podpory našej scény chce zhmotniť v podobe videí prezentujúcich náš underground pod lupou. Jeho oko odhalí zákutia našej scény, pozri sa aj ty jeho pohľadom!