Epizóda 100 | Rozhovor s Deposited Flesh | 23.3.2019

Epizóda 100

Epizóda 100 | Rozhovor s Deposited Flesh | 23.3.2019

Epizóda 100

Cestovať v čase do minulosti je naozaj možné!

Nepotrebujete na to žiadny stroj času, ani veľké množstvo energie z mimozemskej technológie. Úplne postačí navštíviť chalanov Deposited Flesh v skúšobni a počúvať. My ako neskôr narodení sme veru počúvali s radosťou. Pretože ako inak by sme mohli poznať históriu death metalu 90-tych rokov na Slovensku? Pripomína nám to návštevu v Košiach u Martina Lukáča, alebo akýkoľvek rozhovor s Ďurom Haríňom na koncerte.

Napriek tomu že naša Epizóda 100, má krásne okrúhle číslo, neoznačili sme ju ako „špeciál“, lebo sme ani nič špeciálne neplánovali, no v skutočnosti je rozhovor veľmi výnimočný, nabitý informáciami, spomienkami a zážitkami. Ale nie je to len o minulosti. Dôležitá je prítomnosť aj najbližšia budúcnosť. Čo všetko kapela má pre nás pripravené? Všetko sa dozviete ako inak, vo videu.

PS – odporúčame pripraviť si pukance, čipsy, alebo čokoľvek, pretože toto je jedna z tých dlhších epizód, video po spracovaní má krásnych 27 minút a 39 sekúnd.

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Pavol Šubert

Pavol Šubert   Základný kameň a technická stránka projektu Hlukoskop. Oddaný fanúšik, zberateľ fyzických nosičov, neutíchajúci hľadač hudobných pokladov a prototyp životného štýlu metal. Ideu podpory našej scény chce zhmotniť v podobe videí prezentujúcich náš underground pod lupou. Jeho oko odhalí zákutia našej scény, pozri sa aj ty jeho pohľadom!