ELYNE, COUNTLESS, SAGE, ACT ON DISPUTES a SINAPSY v Šali


ELYNE, COUNTLESS, SAGE, ACT ON DISPUTES, SINAPSY, 24. marec 2018, Peklo, Šaľa

Už 23. Marca pre vás BURN_Booking spolu so Stand Up and Scream Concerts chystá koncert metalových kapiel v Šali v klube Peklo. Ako hlavným hosťom bude Talianska kapela ELYNE, ďalej sa predstavia dve české kapely COUNTLESS z Brna a SAGE z Kojetína. Slovenské zastúpenie budú mať dve kapely, ACT ON DISPUTES z Nového Mesta nad Váhom a mladá čerstvá Cíferská kapela SINAPSY.

Koncert otvorí mladá kapela SINAPSY hrajúca zvláštnu zmes progresívnych hudobných žánrov spojenú s metalcorom, dubstepom či elektronickou hudbou. Bude to určite netradičné a rovnako aj výnimočné nakoľko to bude pre kapelu ich prvý concert.

Následne zahrajú nasraní česi COUNTLESS svoje songy režúce do krvi. Surová zlosť pretavená do metalcoru vás určite nenechá chladnými. Zaujímavé je prepájanie growlu spolu so screamom, ktoré vytvára nezvyčajný dvojhlas so znervózňujúcou náladou. Countless robia hudbu plnú hnevu a na pódiu to patrične predvedú.
Talianska kapela ELYNE z Ravenny sa príde predstaviť so svojou dávkou silného Metalcoru. Na konte majú 3 albumy plné alternatívneho metalu, silných gitarových riffov, breakdownov screamov aj čistých vokálov. Ich unikátna kombinácia vytvára hudbu, ktorá chytí aj ľudí mimo metalcoru. O pár dní im vyjde deluxe edícia ich posledného albumu Alibi z ktorého určite zahrajú.

Nasledujúcou kapelou bude Česká kapela SAGE, ktorá je žánrovo trochu odlišná od predchádzajúcich predstaviteľov moderného metalu. Sage sa charakterizujú pomalejšími riffmi trochu v štýle Black Sabbath, tematicky ladení do okultno-temného prostredia. Unikátny je určite growlujúci bubeník s najväčším kopákom na svete.
No a napokon nás všetkých rozseká na márne kúsky deathcorová kapela ACT ON DISPUTES, aktuálne nominovaná na ocenenie Objav Roka v Radio_Head Awards. Chalani zahviezdili so svojim debutom Raw display of violence a odohrali kopu vynikajúcich koncertov. Túto zmes tvrdej muziky si nechceš nechať ujsť.

19:00 – 19:35 – SINAPSY
20:00 – 20:35 – COUNTLESS (CZ)
21:00 – 21:45 – ELYNE (IT)
22:10 – 22:55 – SAGE (CZ)
23:15 – 0:00 – ACT ON DISPUTES

Vstupné: 5€

ELYNE – Ravenna (IT) – Alternative Metal/Metalcore
https://www.facebook.com/elyneofficial/
https://www.youtube.com/watch?v=BroX_3PafmE

COUNTLESS – Brno (CZ) – Metalcore
https://www.facebook.com/CountlessBand
https://www.youtube.com/watch?v=OfPYWFwM29s

SAGE – Kojetín (CZ) – Metal
https://www.facebook.com/yoursage666/
http://bandzone.cz/sage

ACT ON DISPUTES – Nové Mesto nad Váhom – Deathcore
https://www.facebook.com/actondisputes/
https://www.youtube.com/watch?v=q9Kd8xxpgAI&list=PL9uaw7_TXCYqsrTE2rh3KHjJCATflhis2

SINAPSY – Cífer – Progressive
https://www.facebook.com/SINapsy-1617585118280458/
http://bandzone.cz/_104853

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.