Čoskoro bude vypustený „Firestealer“ od BLACK LIGHT

Black Light - Firestealer

Thrasheri z východu, BLACK LIGHT, hlásia kopec noviniek.

Black Light - Firestealer

Black Light – Firestealer

Thrash metaloví BLACK LIGHT vypustili do sveta čerstvý videoklip k piesni „Firestealer“, ktorý natočili Roland Kilian, Johana Mlíchova a Melinda Murárová a úpravy a postprodukcia prebehla pod taktovkou Melindy Murárovej. Skladba sa bude nachádzať na chystanom novom EP s rovnakým názvom ako pieseň, čiže „Firestealer“ a bude obsahovať štyri piesne:

1. Blackout
2. Mirrors for Faces
3. Firestealer
4. Sans Frontiers

EP sa nahrávalo pod vedením Radovana Kočíka a mastering vykonal Simone Pietroforte v Divergent Studios. Nahrávka vyjde na povrch sveta už 16. apríla.

Čo čakať od nového EP? Mám pre vás pripravenú minirecenziu:

„Košickí thrasheri BLACK LIGHT sa na novom EP „Firestealer“ doslova rozbehli. Vraždia tempami, deštrukčný riff strieda ďalší a celé je to naporciované s veľkou agresiou v žilách. Zničujúci rev tomu pridáva na agresivite a taktiež sa nezabúda aj na zaujímavé prechody a vyhrávky. Toto EP nešetrí nikoho!

Štvorskladové EP „Firestealer“ nemá hluché miesto, keďže je to krátka, drzá, premyslená a nasratá jazda thrash metalom.“

Linky na kapelu:
https://www.facebook.com/blacklightthrash/
https://linktr.ee/blacklightthrash

Autor: Lukáš Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
2. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
3. Pridať sa do FB skupiny.
4. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
5. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.