Chupacabra fest vol. II na čele s ČAD!


Plagát

Plagát

Po dvoch rokoch prišiel čas na druhý útok Chupacabri v Žiline. Tentoraz v Oldies bare, ktorý je síce kapacitou menší, ale ústretovosťou majiteľa a atmosférou počas undergroundových koncertov stále neprekonaný žiadnym iným miestom v Žiline.

Čo sa týka kapiel prídu HELLAWAITS z Martina čo je osvedčená formácia skusených death metalových drtičov.
http://bandzone.cz/hellawaits

Ďalší sú kolegovia SIXTH DIMENSION, ktorí cestujú cez 500km aby Vám nakopali rite svojím poctivým thrash metalom.
https://www.facebook.com/sixthdimensionthrash/?fref=ts
http://bandzone.cz/6thdimension

Tretia kapela sa volá AGRESIA. Neviem čo o nich povedať…pochádzajú z Bytčice pri Žiline a skúšobňu majú situovanú hneď vedľa blázinca, čo sa hlboko odrazilo na ich hudobnej tvorbe.
http://agresiaofficial.wixsite.com/kasso
https://www.facebook.com/agresiaOfficial/?fref=ts
http://bandzone.cz/agresia

A posledná kapela do partie je snáď najznámejšia formácia súčasnej scény ČAD, ktorá už roky tĺčie budzogáňmi po hlavách všetkým hovädám a hovädiciam, čo prídu na ich koncert. V Žiline nehrali dlhé roky, tak si ich dúfam všetci užijeme.
https://www.facebook.com/cadripcore/?fref=ts
http://bandzone.cz/cad

FB event: https://www.facebook.com/events/304659036563197/
VLEZNÉ: 5€

Tlačová správa

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.