Čerstvá black metalová krv z Popradu, KLIFOT, chystá debut

Klifot

Nová black metalová krv – KLIFOT zverejnila prvú pieseň a chystá debutový album.

Klifot

Klifot

Black metal z Popradu, ktorý si vraví KLIFOT, chystá do sveta vypustiť debutový album s názvom „Noc Tmavého Ducha“. Vyjde ako limitované CD a MC pod hlavičkou Mor Ho! Prod. v druhej polovici roka 2020. Nahrávka bude obsahovať 6 piesní.

Ako prvú ukážku vypustili pieseň s názvom „I“, ktorá je zároveň introm albumu. Ako môžete sami počuť, o temný a atmosferický black metal bude postarané.

Druhá zverejnená pieseň nesie názov ako samotný album – „Noc Tmavého Ducha“. Pieseň je zahalená zahmleným zvukom, vypúšťa tóny ako z iného sveta a prevalcuje nás dravou jazdou. Debutový album vyzerá sľubne – temne, atmosfericky a agresívne.

Autor: Lukáš Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
2. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
3. Pridať sa do FB skupiny.
4. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
5. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.