Celestial Help Fest 2018

Celestial Help Fest 2018

ORKRIST, FLESHLESS, BETON, GALADRIEL, CATASTROFY, DR. PAKO, FROM BEYOND, VISION DAYS, AWRIZIS, 3. november 2018, MSKS, Bánovce nad Bebravou

Celestial Help Fest 2018

Celestial Help Fest 2018

Rok nám „letí ako blázon“, a preto je tu najvyšší čas poodhaliť dátum tohoročného CELESTIAL HELP FEST(u). Zámer tohto festivalu zostáva (a vždy aj zostane) naďalej nezmenený, čo pre nezainteresovaných (alebo pre tých, ktorí sa s týmto podujatím stretajú po prvýkrát) znamená, že za kompletný finančný výťažok, ktorý na festivale vyzbierame, nakúpime potrebné prístroje, medicínsku techniku, prípadne iný materiál pre naše detské nemocničné oddelenie v Bánovciach nad Bebravou.

Jedná sa v poradí už o 9. ročník tohto benefičného festivalu a je úžasné, že z výťažku predchádzajúcich ročníkov, sme boli schopní zakúpiť nášmu detskému oddeleniu mnoho medicínskych prístrojov, ktoré našim lekárom pomáhajú pri práci, no hlavne efektívnejšie napomáhajú pri liečení našich / vašich detičiek. Každý rok sa snažím prízvukovať skutočnosť, že sa jedná o „číru undergroundovú myšlienku“, a následne z toho pochopiteľne vyplýva, že sa nik z Vás nemusí obávať toho, že si niekto za vyzbierané financie „namastí svoje vrecká“ a našej klinike tak poputuje len určitá časť z celkovej vyzbieranej sumy. Tak to teda ani náhodou, na takýto „špinavý“ systém (ne)financovania si dávam extrémny pozor a na to vezmite (pokojne aj ten najsilnejší) jed!

Ako bolo už predtým spomenuté, ide v poradí už o 9. ročník tohto benefičného podujatia a ja sa predovšetkým snažím, aby z roka na rok stúpala úroveň festivalu, samozrejme v rámci dostupných možností. Hlavne mám snahu dotiahnuť sem kvalitné „hudobné zoskupenia“, ktoré ma počas roka „úplne dostali“ a z toho usudzujem, že by sa mohli rovnako páčiť aj vám. Tento rok sa mi podarilo dotiahnuť naozaj kopec super mien!

Tlačová správa – Hoyas

Vstup: 8€
Začiatok o 16:00
FB event: https://www.facebook.com/events/202954207018317

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.