ČAD, MALIGNANT TUMOUR a ACID FORCE v Trnave


ČAD, MALIGNANT TUMOUR, ACID FORCE 24.3.2018, K Klub, Trnava

V mene BURN_Booking vás chceme pozvať na koncert legendárnych kapiel Čad, Malignant Tumour a Acid Force, ktorý sa uskutoční 24.3.2018 v Trnavskom K klube, bývalom Artklube, no stále v Káčku. Tieto tri kapely vyrážajú na turné Metaloví Bastardi tour aby rozmetali hlavy svojim fanúšikom. Postupne zavítajú do siedmich slovenských miest – Banská Bystrica, Trnava, Liptovský Mikuláš, Košice, Zvolen, Žilina a nakoniec Bratislava.

Na západnom Slovensku sa ukážu už 24.3. hneď po koncerte v Bystrici. A tak by sme ťa radi pozvali na trnavský koncert do K klubu. Zeber svoju jarnú koženú bundu, vybíjaný opasek, penízky na merch a hor sa s kamošmi, frajerku a s babku na Metalových Bastardov! Čaká ťa večer plný thrashu, metalu, headbangu, poga a hlavne troch perfektných kapiel! Českých metalových bohov Malignant Tumour, slovenských drakov so siedmi sekerami a siedmimi buzogáňmi – ČAD, ktorí zahrajú svoj najnovší album Bastard, no a takisto si na vás brúsi čepele aj mladá krv – nasraní Acid Force!

Rozhodli sme sa nerobiť predpredaj, cena lístka bude jedna a to 7 € na bráne. Lístky si však môžete rezervovať aby ste mali istotu že sa dnu dostanete. Stačí napísať správu na facebooku na BURN_Booking s menom a počtom lístkov, alebo rovnakú správu kľudne napíšte na ohen.band@gmail.com a my vám lístky zarezervujeme.
24.3. TRNAVA – K Klub – Metaloví Bastardi Tour – Čad / Malignant Tumour / Acid Force

Lineup:
20:00 – 20:45 – ACID FORCE –
21:00 – 22:00 – MALIGNANT TUMOUR
22:20 – 23:20 – ČAD

Vstupné: 7 €

ČAD – Svätý Jur – Thrash metal
https://www.facebook.com/cadripcore/
https://vandalshop.bandcamp.com/

MALIGNANT TUMOUR – Ostrava (CZ) – Crust/Rock’n’Roll
https://www.facebook.com/malignanttumour/
http://www.malignanttumour.com/cs/

ACID FORCE – Banská Bystrica – Thrash Metal
https://www.facebook.com/acidforcethrash/
https://acidforce.bandcamp.com/

Odkaz na FB event: https://www.facebook.com/events/135881280539451

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.