BLOODCUT naservíroval vianočný masaker

Bloodcut

Old schoolová death metalová rezanica BLOODCUT vypustila do sveta novú pieseň s názvom „Christmas Carnage“. Ide o riadne záhrobnú skladbu. Dve dôležité otázky som položil priamo Janekovi.

Bloodcut

Bloodcut

Vypustil si do sveta pieseň s názvom “Christmas Carnage”, čiže vianočný masaker. O akom masakri pojednáva pieseň?

Ahoj, pieseň pojednáva o starom hrobárovi, ktorý neznáša Vianoce a Santa Clausa. Takže sa vyberie do mesta so svojim náradím a uprostred radostnej atmosféry a detského smiechu znesie Santu zo sveta. Odtiahne ho na cintorín a zakope. Písané je to samozrejme s nadsádzkou, tak ako takmer všetky texty Bloodcut.

Jedna pieseň je vonku, chystá sa niečo nové – album alebo EP?

Spravil som len túto jednu skladbu, nič iné pripravené nemám. Chcel som sa pripomenúť ľuďom, ktorí mali či majú vzťah k Bloodcut. Momentálne sa nič nové nechystá, ale rozhodne túto skladbu nepovažujem za posledný zásek, aj keď je situácia v kapele taká, aká je.

Linky na kapelu:
https://www.facebook.com/Bloodcut
http://bandzone.cz/bloodcut

Autor: Lukáš Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
2. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
3. Pridať sa do FB skupiny.
4. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
5. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.