ATTACK OF RAGE finalizujú novú smršť!

Attack Of Rage - cover

Novinky z tábora Attack Of Rage

Attack Of Rage - cover

Attack Of Rage – cover

Chalani vypúšťajú vonku prvú pieseň „Nenásytnosť týchto dní“. O čom pojednáva? „Video sú čriepky z obalu, ako môžete vidieť. Text je tiež dosť priamočiari, ako aj song, táka naša grindovka, ale ľudia môžu mať iný názor. Zaujímavosť je možno to úvodné intro, je to čítanie z knihy Mojžisovej o obriezke, ktoré nám náš producent takto krásne zdémonil.“ približuje video Hoyas. O lyrics video sa postaral Maroš Buchel, známy to moderátor Hard and Heavy relácie na rádiu WOW, kde sme boli hosťami.

Grinderi ATTACK OF RAGE hlásia, že nový album ponesie názov „Dogma“, bude obsahovať 10 krvilačných skladieb. Album sa nahrával v českom štúdiu Blast a vyjde pod stajňou Bizzare Leprous Productions. Prečo si vybrali toto vydavateľstvo? „Chceli sme skúsiť niečo iné a vydavateľstvo, ktoré do sveta distribuuje čisto death/gore/grind, nám prišlo ako parádna zmena.“ O vzhľad nahrávky sa postaral (tradične) Jan Ksinsky (Graphicores), ktorý má za sebou práce pre Napalm Death, Gorgasm, Lividity, Internal Bleeding… Akurát dnes došiel Hoyasovi finálny náhľad a vraví: “Je to mäsíčko plné detailov!“ Lyrická stránka pôjde tiež do väčšej hĺbky a bude stále pojednávať o nezmyselnosti kresťanstva, rasizmu a ľudského bytia. Vonku by sa mal dostať už na jar, tak zostaňte nadržaní!

Autor: Lukáš „Bukáčo“ Polák – šéfredaktor

Linky:
https://www.facebook.com/Attack-Of-Rage-80941023995/
http://bandzone.cz/attackofrage

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na youtube.
3. Lajknúť našu facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.