ATARAXIA dostala fyzickú podobu albumu!

ataraxia

Ataraxia dostala fyzickú podobu albumu!

ataraxia

Kapelu Ataraxia sledujeme na Hlukoskope už od našej štvrtej epizódy v ktorej sme kapelu vyspovedali. Z vydania debutu v digitálnej podobe sme mali obrovskú radosť, a v týchto dňoch je táto kapitola dotiahnutá do dokonalosti. Dnes si už veselo môžete objednávať CDčká aj tričká.

Ako sa dostali k vydaniu a konečne k fyzickej podobe? O tom Vám už kapela vyrozpráva sama:

„Vydanie digitálnej formy albumu Ataraxia prebehlo čisto v našej réžii. Odkedy sme mali finálnu podobu nahratých skladieb, grafiku a celkový koncept, tak sme moc neotáľali a dali to na net. Vyšlo to na prvého augusta 2016. Celkom pekný dátum. Vydať album aj na fyzickom nosiči bol zároveň súbežný plán. Úprimne povedané, ako (vtedy) trojici by sa nám to v rámci súkromných starostí a povinností tak rýchlo nepodarilo.

Ako blesk z jasného neba prišli debaty s dlhoročným kamošom Jurom Haríňom, ktorý myšlienku oživiť (nielen) svoj label doťahoval k realizácii. Dal dokopy tím ľudí a vytvorili label pod značkou Slovak Metal Army. Keď nám priebežne ozrejmoval jeho zámer a ciele podporiť slovenské kapely tvrdých žánrov, tak bolo pre nás ľahšie hovoriť nahlas o pláne vydať náš album aj hmatateľne. Tak slovo dalo slovo a v polovici decembra sa celá konštelácia podarila a môžeme sa pochváliť (už ako štvorica) oficiálnym vydaním nového albumu Ataraxia.“

Bandcamp
Facebook
SMA

Komentuj na Fejsbúčiku

O Pavol Šubert

Pavol Šubert   Základný kameň a technická stránka projektu Hlukoskop. Oddaný fanúšik, zberateľ fyzických nosičov, neutíchajúci hľadač hudobných pokladov a prototyp životného štýlu metal. Ideu podpory našej scény chce zhmotniť v podobe videí prezentujúcich náš underground pod lupou. Jeho oko odhalí zákutia našej scény, pozri sa aj ty jeho pohľadom!