ALL AGAINST NOTHING – moderný a melodický víchor!

Ukážka klipu

ALL AGAINST NOTHING vypustili do sveta nový klip.

Ukážka klipu

Ukážka klipu

ALL AGAINST NOTHING sa hlásia s novým singlom s názvom „V Mene Pomsty“, ku ktorému natočili videoklip.

Natáčanie klipu

Klip sa natáčal koncom júla na Orave. Zábery kapely boli nahrávané v Laser game aréne v Námestove a príbehová časť sa natáčala v Oravskej Lesnej. O celý klip sa postaral Frodys, ktorý je známy aj z účinkovania v kapelách ako POSTCARDS FROM ARKHAM a AWRIZIS.

Nahrávanie songu

Skladba sa nahrávala v Sanchezovom LR štúdiu v Lehote pri Nitre ešte na jar minulého roka. O mix aj master sa postaral taktiež Sanchez (BIJOUTERRIER). Song vyjde ako nealbumový singel, ak by sa ale v budúcnosti objavil na chystanom albume, tak jedine v podobe bonusovej skladby.

Zdržanie

Singel mali v pláne vydať už minulý rok, ale mali problémy s produkciou videoklipu. Buď ich videoprodukčné spoločnosti odbili, s tým že je naša hudba násilná alebo v jednom prípade už mali aj natočené zábery, ale boli veľmi amatérske, tak radšej spoluprácu predčasne ukončili. Po niekoľkomesačnom hľadaní sa rozhodli pre Frodysa, ktorého práca ich oslovila a s ktorým sú nadmieru spokojní. Singel „V Mene Pomsty“ je v podstate prvou skladbou, ktorú nahrali v novej zostave po odchode predchádzajúceho speváka/gitaristu Ľuboša.

Lyrická stránka skladby

Text skladby je celý o pocitoch hnevu a nenávisti, ktoré sa vynárajú v hlave človeka, ktorý zažil nejaký druh krivdy. Túžba po spravodlivosti dokáže priviesť veľa ľudí k myšlienkam na ktoré by za iných okolností nikdy nepomysleli. Pomsta sa stáva tým pádom akoby kľúčom k tejto odvrátenej strane ľudského charakteru. Avšak, keď tieto pocity zoslabnú a človek sa vymaní z náruče nenávisti, dokáže sa cez to preniesť a tú osobu/čin odstrániť zo svojich myšlienok…

Myšlienka klipu

Klip poukazuje na príklad kedy túžba po pomste prerástla z myšlienok k činu. Hlavný hrdina v domnienke, že sa mu po zbavení „dôvodu utrpenia“ uľaví, zapáli dom v ktorom sa nachádza jeho bývala žena/priateľka. Tá však stále ostáva v jeho hlave a v podobe svedomia ho mučí v jeho vnútornom pekle.

Link na kapelu:
https://www.facebook.com/allagainstnothingsk/

Autor: Lukáš „Bukáčo“ Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.