AIN zapálili čierny plameň!

AIN - „Strengthening of the Black Flame“ - cover albumu

Black metalisti AIN prichádzajú s novou dávkou informácií.

AIN - „Strengthening of the Black Flame“ - cover albumu

AIN – „Strengthening of the Black Flame“ – cover albumu

V Nitre sa ukulo čierne železo. Black metalisti AIN vypustili do sveta novú pieseň „King“, ktorá bude súčasťou chystaného EP „Strengthening of the Black Flame“. Nahrávka bude obsahovať tri skladby a nahrávala sa v Czysciec studio v Katowiciach u Nihila z kapely FURIA v novembri minulého roka (nahrávanie, mix, aj mastering v jeho réžii). O cover sa postarala slovenská umelkyňa Dhomth s odkazom na texty skladieb. Ústredný motív je kult smrti Qayin (zverejnená skladba „King“ je mu venovaná) ako základný horizont medzi kozmom, poriadkom a tým čomu hovoríme chaos; súčasťou je ďalej Leviathan a Apep ako samostatné invokácie posilňovania čierneho plameňa (odkaz na názov EP).

Na celkový význam nadväzuje zverejnený symbol od slovenskej umelkyne Moartis v podobe oka ako skutočného ja v horiacom kruhu, ktorý symbolizuje poriadok, kozmos, ktorý ničí sám seba v návrate do neforemného chaosu.

Najbližší koncert odohrajú v Budapešti a na leto chystajú ďalšie. EP by malo vyjsť na povrch sveta v jesennom období a vydavateľ zatiaľ nie je známy. Informácie budú v blízkej dobe. Pozorne sledujte ich stránky.

AIN - Symbol

AIN – Symbol

Link na kapelu:
https://www.facebook.com/AinOfficialSK/

Autor: Lukáš „Bukáčo“ Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.