ADACTA šíri vizuálne zlo!

Adacta - Zlo

Chalani z ADACTA natočili nový videoklip!

Adacta - Zlo

Adacta – Zlo

Crusteri ADACTA sa rozhodli natočiť nový videoklip k titulnej piesni „Zlo“ z rovnomenného albumu, ktorý vyšiel nedávno. Myšlienka klipu sa točí okolo života dysfunkčnej rodiny na alkohole a drogách. Zábery sú použité z koncertov z obdobia predchádzajúcich dvoch rokov, najviac je ich použitých z Enemy of The Sun Festu z Prahy a z FFUD Festu v Seredi. O strih sa postaral Martin Dlugos a o grafickú stránku Gabo Gabris. Čoskoro sa môžeme tešiť na nový klip k piesni „Derniera“, kde budú použité zábery z brazílskeho tour. Je sa na čo tešiť!

Ak vás zaujíma viac informácií o novom albume, môžete si kuknúť náš rozhovor, kde sme si ho poriadne rozobrali. Nájdeš ho TU!

Linky na kapelu:
https://www.facebook.com/adactaband/
https://adactaband.bandcamp.com/

Autor: Lukáš „Bukáčo“ Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Bukáčo

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.