Adacta, Lutra a Barbar vo Fuge


plagát

25. decembra budeš mať akurát dosť zemiakového šalátu aj svojej rodiny. Príď do Fugy znesvätiť kresťanské sviatky, dať si pár pív, kapustnicu zadarmo, vegan burger od Axela a vypočuť si medzi kapelami selecterské sety od členov Adacty (preboha, nie!!!)
ADACTA – crust/punk/metal – vyber si čo chceš. Okrem vecí z „Tmy“ zaznejú po prvý raz aj skladby z pripravovaného albumu a možno aj niečo podstatne staršie, čo sme už dlho nehrali…
http://bandzone.cz/adacta
LUTRA – čistý crust so silnou melodickou linkou, ktorý ťa nemilosrdne zvalcuje ako práca na plný úväzok pre nadnárodnú korporáciu. V (novej) zostave nájdeš členov ROZPOR, DISPOSE a DISTAX.
http://bandzone.cz/lutra
BARBAR – nekompromisný metal-punk. Nová krv na scéne, ale tie isté (silné) mená: bývalí a súčasní členovia kapiel ako BETON, DEMOLIZER, KRUTA ZIMA, MUNICIA, MANSKLIG LADUGARD, LUTRA a GOATCRAFT.
http://bandzone.cz/bdrbdr …nahravky na bandzone sú ešte ako „one-man“ projekt.
Je to všetko náhoda? Nemyslíme….

FB event:https://www.facebook.com/events/310310092657733/

Tlačová správa

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.