ACT ON DISPUTES majú nový klip!

ACT ON DISPUTES

O novom klipe a chystanom albume od ACT ON DISPUTES!

ACT ON DISPUTES

ACT ON DISPUTES

Moderne ladení ACT ON DISPUTES nahrali videoklip k piesni „SOUL PT.II“. Nahrávalo sa v DropZ Creative pod taktovkou Frederika Šimona a Martina Slávika. Fredo s kapelou hrával od začiatkov, takže presne vedel, čo potrebujú, aby bol zvuk čo najlepší, aké aranžmá použiť, poprípade niečo vylepšiť. Taktiež aj klip vyšiel z jeho dielni. Klip vznikol tak, že kapela dala materiál z koncertov/tour, k tomu ešte natočili živé vystúpenie v Novom Meste nad Váhom, ktoré sa uskutočnilo 20.10.2018 v klube Za Rampami s kapelami DMC, IMPERIAL SIN a INCALM. Práca na videu mu trvala cca mesiac. Celý klip sa nesie v tour/live duchu .

O cover dizajn sa postaral talentovaný Disart design.

Singel bude súčasťou nového CD, na ktorom pomaly, ale isto pracujú. V priebehu roka 2019 plánujú všetok nazbieraný materiál zúročiť a dopracovať ho do finálnej podoby. Tri songy sú hotové a v pláne je spraviť ešte minimálne 5 kvalitných piesní. Názov pre album zatiaľ nie je, ale časom budú všetko postupne dávať do éteru a tak ich treba pozorne sledovať!

Skladbu si môžete stiahnuť na ich bandcampe.

Link na kapelu:
https://www.facebook.com/actondisputes/
https://actondisputes.bandcamp.com/

Autor: Lukáš „Bukáčo“ Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.