ACID FORCE vám ukážu ako sa dá surfovať s traktorom!


Thrasheri ACID FORCE natočili nový videoklip!

Banskobystrickí thrash metalisti ACID FORCE majú dostatok nadhľadu a odvahy. Podarilo sa im vytvoriť vtipný a zároveň akčný videoklip ku skladbe „You Can’t Surf“ z debutového albumu „Atrocity For The Lust“, ktorý vyšiel pod krídlami Support Underground. Popýtal som sa rovno Andreja na pár informácii.

O čom pojednáva pieseň?

Skladba „You Can’t Surf“ vznikla ako taká odľahčujúca vec. Vyobrazuje naše fantázie, ako by sme chceli ísť na dovolenku surfovať, kaliť a robiť všetko, čo k tomu patrí. Avšak naše podmienky nám toto všetko nedovoľujú, tak sme boli nútení k tomu pristúpiť s prostriedkami, ktoré máme k dispozícií. More na Slovensku nie je, ale máme poľnohospodárske pôdy a pod.

Ako to celé vzniklo?

Dlhšiu dobu sme rozmýšľali o nahrávaní videoklipu a nakoniec sme oslovili kamaráta Michala Ďuriša, s ktorým sme diskutovali nad skladbami a rôznymi nápadmi. Nakoniec sme spoločne dospeli k takémuto nápadu, ktorý sa všetkým pozdával. Chceli sme niečo vtipné a toto bol veľmi dobrý a originálny nápad. Natáčanie bolo miestami náročné, ale užili sme si ho a stihli sme to všetko v priebehu cca. 14 hodín. Réžia, strih a kamera bola pod palcom spomínaného kamaráta Miša a s ďalšou kamerou a dodatočnými vecami nám vypomáhali kamaráti Gregor Hraško (Nuctermeron) a Denny Gulomet.

Kde sa nahrávalo?

Klip sa odohráva na našich domovských teritóriách. Prvé zábery sú zo skúšobne a areálu, v ktorom sa skúšobňa nachádza a postupne sa všetci presúvame do Ľubietovej na farmu gitaristu Erika, kde sa odohráva zvyšok videoklipu.

Thrashové vlny sa blížia, zober surf a šup na pole!

Linky na kapelu:
https://www.facebook.com/acidforcethrash/
http://bandzone.cz/acidforce

Autor: Lukáš „Bukáčo“ Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.