ABYSS ABOVE rozkopáva novým klipom!

ABYSS ABOVE

Nový singel od deathcoristov ABYSS ABOVE.

ABYSS ABOVE

ABYSS ABOVE je päťčlenná deathcoreová kapela z Prešova, ktorá nedávno vydala zbrusu nový single s titulom „EXECUTIONER“. V ich diskografii sa zatiaľ nachádzajú dva single BETTER OFF ALONE [2016] a nový EXECUTIONER [2018] a EP s názvom DEATH OF GOD [2016].

Tvorbu kapely môžeme zaradiť medzi deathcore s prvkami black metalu, downtempa a metalcoreu. Ich zvuk sprevádzajú podladené baritónové gitary, úderné breakdowny a metalická basa.

Kapela za krátku dobu stihla odohrať pár koncertov v zahraničí, kde si zahrala poboku kapiel STRAINS, CASTIEL, DISTANT a tiež niekoľko domácich koncertov, kde supportovali kapely HERE COMES THE KRAKEN, BLACK TONGUE, NASTY, HEXIS a mnoho ďalších. Najbližšie sa kapela ukáže 22. 6. 2018 na FAMILY FEST OPEN AIR 2018, kde sa bude deliť o stage s kapelami LANDLESS, CATASTROFY, ADACTA, MUNICIA, HOPES, SYMBIOSIS, ACT ON DISPUTES a mnoho ďalších.

Linky na kapelu:
Facebook: https://facebook.com/abyssabove
Instagram: https://instagram.com/abyssabove
Bandcamp: https://abyssabove.bandcamp.com
Bigcartel: https://abyssabove.bigcartel.com

Streamy dostupné na:
Bandcamp: http://bit.ly/2s2CCHc
Spotify: https://spoti.fi/2wK1esY
iTunes: https://apple.co/2k25BXb
Google: http://bit.ly/2GmqeWs
Amazon: https://amzn.to/2KsSbyo

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Bukáčo

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.