ABYSS ABOVE a ich OMEGA

ABYSS ABOVE

Deathcoristi ABYSS ABOVE prichádzajú s novinkami.

ABYSS ABOVE

ABYSS ABOVE

Prešovčania ABYSS ABOVE zverejnili nový singel s názvom „Omega“ prostredníctvom kanálu SLAM WORLDWIDE. Song slúži ako prvá ochutnávka z nadchádzajúceho EP s názvom “Doombound”. Nahrávka predstaví kapelu jednak v novej zostave a ukáže nám, že sa chalani pustili do prepracovanejšej tvorby. Pred vydaním EP kapela plánuje dať von ešte jeden song, o ktorom sa detaily dozvieme čoskoro.

O nahrávanie EP sa postaral Vojtěch Pačesný a Martin Mikuška, mix a mastering prebehol pod taktovkou Simone Pietroforte v Divergent Studios. Video si zobral na starosť Martin Mikuška. Artwork dal dokopy Alan Grnja ako Almanc Designs.

Kapela ABYSS ABOVE vznikla v lete roku 2015 a aktívne hrá koncerty od začiatku 2019. Za sebou má aktuálne dva single (“Executioner” [2018] a “Omega” [2019]), jedno EP (“Death of God”, 2016) a ďalšie EP má na ceste a plánuje ho vydať v priebehu leta 2019.

Linky na kapelu:
https://www.facebook.com/abyssabove/
biglink.to/omega

Autor: Lukáš “Bukáčo” Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Bukáčo

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.