11. pokračovanie Mindshifter

Mindshifter XI

Tradičný nitriansky Mindshifter Fest napíše budúci piatok už svoju 11. kapitolu. Zostava bude klasicky nabitá a tentokrát aj s medzinárodnou účasťou.

Mindshifter XI

Mindshifter XI

Jedným z hlavných ťahákov budú poľskí Banisher, hrajúci ich technicko-experimentálne ladený death metal a takisto prídu predstaviť minulý rok vydaný album Oniric Delusions.

Dá sa povedať co-headliner budú bieloruskí Posthumous Blasphemer, ktorí si v naších končinách už stihli urobiť dobré meno účasťou na Flesh party či Gothoome. Ich brutálny technický death metal bude určite ozdobou večera.

Ďalšou bandou budú znovu poľskí technici Shodan, v ktorých radoch nájdeme speváka Banisher Szczepana Inglota. Minulý rok debutovali albumom Protocol of Dying, takže sa môžeme tešiť na prezentáciu tohto dielka.

A do tretice kapela od našich severných susedov, Warbell. Kapela založená už v roku 2007 má na svojom konte jeden full-length album nazvaný Havoc a potešia naše uši poriadnou porciou melodického death metalu.

Jediným slovenským zástupcom večera budú bratislavskí Abort to be Born, ktorí sa minulý rok v septembri dočkali svojho debutového albumu Misanformic pod Gothoom Productions.

Nitra, Frankie Rock club, 28. 4. 2017
Začiatok: 18:00
Vstup: 10€

FB event: http://www.facebook.com/events/1716600835298336/?active_tab=about

Promo text: Mrkva (metalexpress.sk)

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na youtube.
3. Lajknúť našu facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.