0N0 chystá nový album

Transcending Obscurity Records

Temné zoskupenie 0N0 prichádza s novinkami.

Po dlhých piatich rokoch od posledného regulárneho LP sa trojčlenka 0N0 chystá vydať nový album na indickom Transcending Obscurity Records. Mal by obsahovať 4 skladby s celkovou dĺžkou okolo 36 minút, ktoré sa opäť ponesú na rozhraní doomu a atypického death metalu. Album ako obvykle vznikal prevažne vo vlastnej réžii, s výnimkou reampovania gitarového zvuku v bratislavskom PULP Studio a finálnych štádií mixu, s ktorým vypomohla eluzívna entita Angakok Thoth. O mastering albumu sa postaral frontman britského kultu Esoteric, Greg Chandler, a o vizuál, podobne ako pri ostatnom 7″ EP kapely, aténsky Viral Graphics.

Ochutnávku v podobe najkratšej skladby „Shattering“ si môžete vypočuť na aktuálnom 2021 Label Sampleri TOR pod číslom 20.

Link na vypočutie: https://transcendingobscurity.bandcamp.com/album/2021-label-sampler

Linky na 0N0:
https://www.facebook.com/0n0band/
https://ono0110.bandcamp.com/

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
2. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
3. Pridať sa do FB skupiny.
4. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
5. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.