Warm Up Party Obscene Extreme 2018 v Bratislave


MALIGNANT TUMOUR, AHUMADO GRANUJO, CHORDOTOMY, CRANIOTOMY, ATTACK OF RAGE, 13. apríl 2018, Randal, Bratislava

Ak všichni víme, rok 2018 bude pro OBSCENE EXTREME festival ve znamení 20. výročí a proto jsme se rozhodli uspořádat naše první OEF warm up tour, ve skutečně speciálním obsazení. Jde o kapely, které jsou v podstatě už neexistující, ale s OEF pevně svázané od jeho začátků. Obě kapely se po jejich speciálních setech na OEF 2017 domluvili na této spolupráci a i když jde opět o jednorázovou akci, věříme, že spoustě z Vás uděláme touto sestavou radost, protože velmi pravděpodobně už ji nikdy naživo neuvidíte!

MALIGNANT TUMOUR! Pathological Grindcore!!! Jak tušíte, bude se jednat o 20 let starou sestavu z legendárního splitu ze Squash Bowels a samozřejmě o tyto grindcorové songy, doplněné určitými peckami z období 90- tých let!!!

AHUMADO GRANUJO! Splatter Holocaust! I tito sporadicky fungující bardi se dali kvůli tomuto tour dohromady a zahrají jejich typický drtící set, plný grindu, gore a hrubého tekkna!!!

CHORDOTOMY! Slamujúci nemci s novým albumom u Ultimate Massacre Productions na spadnutie po dlhšej dobe opäť na Slovensku.

CRANIOTOMY! Brutal death metal / slam s novými skladbami na pripravovanom CD 2018 u Amputated Vein Records.

ATTACK OF RAGE! Slovensky prvotriedny grindcore nažhavený po krátkej zdravotnej pauze je opat v plnej sile.

FB event: https://www.facebook.com/events/193560257884499/

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Bukáčo

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.