Temnohlas – Manyac, Žriebädlo, Sinners Moon a Ohen


Manyac, Žriebädlo, Sinners Moon, Ohen, 14. apríl 2018, Camping Sereď

Koncert s názvom TEMNOHLAS sa uskutoční v tradičných priateľských priestoroch Kempingu Sereď, 14.4.2018 o 19:27 (právo na zmenu času vyhradené) a cena vstupu sú 4 európske korunky.

Do tanca a spevu zahrá seredský undergroundový triumvirát – Nasrané thrashové komando Manyac, symfonickí mesiačikovia Sinners Moon a prvotnopospolná temnota Žriebädlo. K nim sa pridá hosťujúca trnavská temnota s názvom Ohen. Toto kvarteto zaručuje večer plný temných hlasov a tónov, kričiacich gitár, dunivých dvojkopákov, ale aj stretnutia so starými známymi a pohodový večer pri pive.

FB event: https://www.facebook.com/events/176074893168445

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Bukáčo

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.