SUBURBAN TERRORIST pod Immortal Souls Productions!

Suburban Terrorist

S nesmiernou radosťou chceme oznámiť metalovým fanúšikom, že SUBURBAN TERRORIST, ktorí sú známi svojou húževnatosťou a brutálnym poňatím hudby, podpísali zmluvu pre vydanie nového albumu s Immortal Souls Productions!

Suburban Terrorist

Suburban Terrorist

Nový album ponesie názov „Inhuman Breed“ a ponúkne porciu brutálneho a štvavého death metalu! Obraz o novom albume si môžete urobiť vďaka ukážke nového songu „Yawning Emptiness“, ktorý je súčasťou nového albumu a kapela ho nahrala pre účel získania nového kontraktu. SUBURBAN TERROSIST na scéne existujú od roku 2001 a ich diskografia obsahuje demo, album, EP, split a zatiaľ aktuálny album „Cut-Throat from the World of Obsession“ z roku 2012, ktorý bol vydaný pod etiketou Gothoom Productions. Nový album „Inhuman Breed“ bude vydaný v apríli 2018 a kapela spolu s vydavateľom veria, že fanúšikom ponúkne skutočné death metalové peklo. Viac informácií môžete získať u SUBURBAN TERRORIST, alebo vydavateľa Immortal Souls Productions.

Skladba: https://hlukoskop.sk/suburban-terrorist-pripravili-novu-vrazdu/

Vydavateľ:
www.slovakmetalarmy.sk
www.facebok.com/slovakmetalarmy/
www.immortalsouls.sk
https://www.facebook.com/ImmortalSoulsProductions/
https://slovakmetalarmy.bandcamp.com/

Link na kapelu:
https://www.facebook.com/suburbanterorist/

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
5. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Bukáčo

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.