Spojenie členov OBLITERATE, MINOR a FACE OF AGONY porodilo V13AULT!

v13ault

Zaujímavé zoskupenie V13AULT predstavuje novú pieseň!

v13ault

v13ault

História zoskupenia sa začala písať začiatkom roka 2005, kedy sa dohodli na spolupráci gitarista Ivan z rock/metalového zoskupenia NOSTRUM a bývalý spevák rock-death metalovej skupiny CARESS. Výsledok svojho snaženia pomenovali V13AULT a rozhodli sa venovať metalu s prímesou techniky a experimentov. Aj napriek tomu, že sa im nedarí zohnať ochotných spoluhráčov, koncom roka vydávajú štvorskladbové promo EP. Touto nahrávkou si chcú otvoriť dvere k vydavateľovi. Už v čase práce na tomto EP je v podstate hotový materiál na celé CD, no rozhodnú sa ho dokončiť, až keď sa k ním pripojí aspoň bubeník.

Po pár rokoch sa bubeník našiel a je ním Miňo (MINOR). Potom sa čakalo na pôvodného speváka, ale nakoniec Ivan oslovil Jara Kyselicu (FACE OF AGONY), o ktorom si myslel, že sa jeho hlas hodí k hudobnej zložke.

Album sa nahrával po rôznych častiach, no konečný mix a mastering prebehol v Gothoom štúdiu pod taktovkou Ivana. Nahrávka ponesie názov „Imitation“ a vyjde v priebehu roka. Zatiaľ je v štádiu hľadania vydavateľa.

Hneď si môžeš zapriahnuť prvú pieseň do svojich uší!

Zostava:
Jaro Kyselica – vocals
Minor Macháč – drums
Ivan Babilonský – guitars, bassguitar, samples, back vocals

Link na kapelu:
https://www.facebook.com/v13ault-104927982871420/

Autor: Lukáš „Bukáčo“ Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Bukáčo

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.