Sharzall – nová vlna gothického metalu!

Sharzall

Sharzall

Sharzall

Sharzall s ich debutovým albumom „Black Sun“ unesú poslucháča do svojho pochmúrneho sveta. Prvý album, ktorý vyjde 16. júna, odráža hudobnú rozmanitosť frontmana Rony Raga a jeho hudobnú jednotku. Táto rozmanitosť kombinuje základné prvky gothic metalu a temného rocku do celkového konceptu. Tento mix štýlov, ktorý možno opísať ako keď sa The Sisters Of Mercy spáril s DEATHSTARS. Temné klávesy, heavy gitary a ohnivé gitarové sóla sú len jednou stranou hudobného výrazu Sharzall. Všetko to začalo v septembri 2014, kedy spevák a frontman Rony Rage a bassgitarista NYG spolu s klávesákom Shinym rozhodli založiť kapelu. Zostavu doplnil bubeník „D“ a gitarista LIVITICUS. Vedeli, čo chcú a čo nechcú, ich politikou bolo neprijímať žiadne kompromisy. Nielen ich image, ale aj členovia kapely vyzerajú ako zmes Mechanický pomaranč a King Diamond, ale celá ich hudba je dôvodom, že Sharzall získal popularitu vo svojom rodnom meste aj mimo neho. Texty, ktoré píše Rony Rage sa zaoberajú smrťou, životnými príkoriami, nespravodlivosťou a tvrdosťou života, ktorý vedie k smrti, boju a životným premenám. Potom, čo založil svoju povesť na rôznych akciách vo svojej domovskej krajine, hrali svoj prvý koncert v rakúskom hlavnom meste Viedni, 27. mája 2016. Rakúski hudobní fanúšikovia už vzali na vedomie skupinu zo Slovenska, ktorá hrala prvýkrát sadu skladajúcu sa zo všetkých svojich piesní pred nadšeným publikom v ten večer. 27. apríla 2016, Sharzall zdielali spoločné pódium s Blaze Bayley (kapela bývalého speváka z Iron Maiden) a Broken Rain, v Tartaruse v Banskej Bystrici, v priebehu vystúpenia predstavili piesne zo svojho už dokončeného debutového albumu „Black Sun“ pre nadšené publikum. Konečne, prvé hudobné video zoSharzall produkcie pre nadchádzajúci debutový album „Black Sun“ – Way To Die, bol vydaný 25. októbra 2016. Aj s vizuálnym konceptom tohto klipu sa ukázal nadpriemerný hudobno-produkčný potenciál Sharzallu. Vo februári 2017 Sharzall koncertoval spoločne s kapelou Sunterra a vytvorili novú hudobnú alianciu s názvom Other side federation. Sunterra, ktorá rovnako spolupracovala s nemeckými nezávislým labelom NRT- Records. Sharzall dokončil svoj debutový album koncom minulého roka. V apríli Sharzall podpísal s labelom zmluvu o spolupráci. 17. Máji 2017, bude vydaný ďalší hudobný videoklip pre skladbu „CRISIS“

Debut týchto gotických pánov bude nasledovať 16. júna tohto roku a otvorenie novej kapitoly bude tak tmavé ako len môže byť. Sharzall jednoznačne potvrdil svojim odhodlaním, nezlomnou vôľou a hudobnou produkciou svoju jedinečnosť na domácej hudobnej scéne a momentálne sa chystá dobyť zbytok Európy.

Sharzall
Založený:2015
Žáner:
Gothic Metal & Dark rock

Členovia kapely
NYGA – Bass
Shiny – Klávesy
LIVITICUS – gitara
RONY RAGE – spev
D. – bicie

Tvorba:
Way To Die (Clip) – 10/25/2016
Crisis (Single & Clip) –
05/17/ 2017
Black Sun (Album) – 06/16/2017

Weblinks:
http://www.sharzall.com
https://www.facebook.com/www.sharzall.sk
www.nrt-records.com

Clips:
https://www.youtube.com/watch?v=3SgF8uz4PXw
https://www.youtube.com/watch?v=cpmNUF8As4Y

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na youtube.
3. Lajknúť našu facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentáre


O Bukáčo

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.