Noc Nárekov


GLOOM, SINNERS MOON, SAMSARA, MARTUROS, 17. marec 2018, Rock Fabric, Poprad

Sabinovská gothic metalová kapela GLOOM zoskupená okolo starého harcovníka Radoslava Priputena nám prinesie náklad skvelej melancholickej muziky. Ich posledný album Catharsis žne úspechy po celom svete a práve hlavne zneho bude postavený ich koncertný play list.
https://www.facebook.com/gloomslovakia/

SINNERS MOON na čele so speváčkou Simonou a vokalistom Derickom odprezentujú ich najnovšie EP Far Beyond The Stars. Budete môcť z neho počuť piesne tak ako aj z debutového albumu Atlantis. Sinners Moon vznikli v roku 2011 v Seredi pod taktovkou gitaristu Lukáša. V roku 2014 vydala svoj debutový album Atlantis za pomoci známeho nemeckého gitaristu a producenta Rolanda Grapowa. Počas prezentácie albumu robili support napr. kapelám Haggard, alebo aj izraelcom Orphaned Land. Na albume sa podieľal spevom v piesni My Servant aj spevák legendárnych Sonata Arctica, Tony Kakko. Album sa dostal do celého sveta, odkiaľ zožal pozitívne a chválivé recenzie. Koncertné vystúpenie Sinners Moon je vždy zárukou kvalitnej hudby a zimomriavok.
https://www.facebook.com/sinnersmoonband/

Skupina SAMSARA sa na slovenskej metalovej scéne zjavila ako blesk z čistého neba. Žáner funeral doom metal sa u nás nehrá skoro vôbec. O to väčšie prekvapenie bolo, ked sa pod Slovak Metal Army objavilo ich cd “When The Soul Leaves The Body”. Pomalý death/doom metal, plný tiaživej atmosféry, prázdnoty, bolesti, depresie ruku v ruke s temnou krásou… Je sa načo tešiť.
https://www.facebook.com/OFFICIALAtmosphericDoom/

Večer nám ukončí pomerne mladá kapelka MARTUROS z Prievidze.
aj keď sú na scéne dosť krátko, stihli už odohrať dosť koncertov a momentálne nahrávajú debutový album.
Poctivo zahraný heavy metal a skvelý chraplák speváčky Maggee nám hneď na začiatku rozprúdia krv v žilách.
https://www.facebook.com/marturosofficial/

FB event: https://www.facebook.com/events/1462453510529691/

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Bukáčo

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.