Mironoga – nová dávka moderného progresu!

mironoga

Mironoga vypustil novú skladbu!

mironoga

mironoga

Nie, slovenský herec sa nedal na metal. Ide o projekt nádejného gitaristu (zvláda toho viac) Rada Töröka, ktorý sa cíti doma v modernom progressive metale, alebo to môžeme rovno nazvať „djentom“. Nová skladba nesie názov „Five“ a zatiaľ ide o ojedinelý singel bez sľubu nejakého nového nosiča. O všetky nástroje sa postaral Rado Török a taktiež si to celé nahral a zmixoval v domácom štúdiu. Výroba videa tiež prebehla v jeho réžií.

V 2015 ešte stihol vydať album „Dark River“ na ktorom mu vokálnu stránku nahral Peťo Hija (GOD DEFAMER, FISHARTCOLLECTION).

Vypočuť si ho môžeš na bandcampe.

Link na FB:
https://www.facebook.com/mironoga/

Autor: Lukáš „Bukáčo“ Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Bukáčo

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.