Metalový večer s Pseudosapiens a Down To Hell


Plagát

Necelé 3 mesiace po vystúpení dvoch českých legiend Hypnos a Debustrol, bude v humenskom Nostalgia Pube opäť znieť metal. Postarajú sa o to dve slovenské kapely Pseudosapiens a Down to Hell:

Pseudosapiens – pochádzajú z Revúcej a fungujú od roku 2010. Svoj žáner označujú ako ,,pseudometal“. V ich radoch nájdete aj Jozefa ,,Falusoida“ Kováča, známeho od grinderov Gazdasgrind – na starosti má gitaru a spev. Zatiaľ sa im podarilo vydať jeden full album – Godfail.
https://www.facebook.com/PSEUDOSAPIENS-209627869072339/

Down to Hell – táto partička pochádza z Malaciek a hrajú veľmi melodický black metal so symfonickými prvkami – taký melodický, že dokáže osloviť aj zarytých power metalistov (ako som bol kedysi aj ja, hehe). Na ich čele pôsobí frontman, ktorý si hovorí ,,Kani“ a do Humenného dorazia aj s novou speváčkou. Ďalším charakteristickým prvkom kapely sú rýdzo slovenské texty. Zatiaľ vydali jeden full album „V Zajatí Temnoty“ (2014) a v súčasnosti makajú na ďalšom.
https://www.facebook.com/downtohell.sk/

Vlez na túto akciu bude skutočne symbolický – iba dve éčka.

Autor promo textu: Tomáš Kai/Metalmania-Magazín

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na youtube.
3. Lajknúť našu facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentuj na Fejsbúčiku

O Lukáš Polák

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.