Hlukoskop EP 71. – Rozhovor – Moony [Earsturbation]

Hlukoskop EP 71

Hlukoskop EP 71 – Rozhovor – Moony [Earsturbation] (22.7.2017)

Hlukoskop EP 71

Dôležitá informácia: Z doteraz nezistených príčin nastala chyba v spojení medzi mikrofónom a diktafónom, druhé audio sa tak vôbec nenahralo (ostalo len pôvodné z kamery). Z toho dôvodu tento rozhovor vydávame ako posledný z Gothoom série a ako jediný s titulkami. V prípade potreby si ich tak môžete zapnúť priamo na youtube.

Moony – kráľovná brutálneho death metalu. Nie je to len mánia a závislosť ako to u nás, metalových maniakov, býva. Žije tým naplno každý deň. Najviac sa to prejavilo stvorením UG fanzinu Earsturbation, ktorý je naplnený tou najzverskejšou hudbou. A v druhom čísle aj s CD kompilačkou. Primárne sa síce nezaoberá SK kapelami, no my takúto aktivitu vítame a podporujeme!

V čase nahrávania rozhovoru sa druhé číslo ešte len dokončovalo, no dnes už časopis mnohí z vás čítajú. Pozrite sa s nami do zákulisia tohto diela, ktoré vyrába Monika prakticky sama.

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na youtube.
3. Lajknúť našu facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Pavol

Pavol Šubert   Základný kameň a technická stránka projektu Hlukoskop. Oddaný fanúšik, zberateľ fyzických nosičov, neutíchajúci hľadač hudobných pokladov a prototyp životného štýlu metal. Ideu podpory našej scény chce zhmotniť v podobe videí prezentujúcich náš underground pod lupou. Jeho oko odhalí zákutia našej scény, pozri sa aj ty jeho pohľadom!