Čo je nové u DEHYDRATED? Nová dávka old school death metalu!

Dehydrated - Resurrection

DEHYDRATED odtajňujú informácie o novom albume a predstavujú prvú pieseň.

Dehydrated - Resurrection

Dehydrated – Resurrection

Trenčianska banda DEHYDRATED, na čele ktorej po celý čas existencie stojí ikonický gitarista Braňo Jurák, má svoj nový album nahratý, zmixovaný a zmastrovaný! Ponesie názov „Resurrection“ a vyjde pod hlavičkou Immortal Souls Productions. Okrem vlastnej tvorby, ktorá spadá do škatule zvanej old school death metal, dali chalani na záznam aj cover od božských Američanov MASSACRE „Dawn Of Eternity“. Tento cover je už niektorým z vás známy z koncertov.

Kapela zverejnila obal chystaného albumu, o ktorý sa postaral známy metalový umelec – Juanjo Castellano Rosado. Zároveň vypustila novú ukážku v podobe piesni – „Appealing Murder“! Nakope ťa do riti!

Rešpekt si zaslúži aj fakt, že DEHYDRATED vydáva nový album po dvadsiatich rokoch! Ak chcete viacej informácii, natočili sme s nimi videorozhovor, ktorý sa hlavne nesie v duchu bádania informácií po novom albume a môžete si ho kuknúť -> TU.

Link na kapelu:
https://www.facebook.com/DEHYDRATED-SK-508638252631204/

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na youtube.
3. Lajknúť našu facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Bukáčo

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.