CIRCULAR SAW ostrí kotúč!

Circular Saw

Nová skladba Vám poriadne prepíli uši!

Circular Saw

Circular Saw

Temnejšie ladení thrash metalisti CIRCULAR SAW vypustili do sveta novo napílenú dávku v podobe skladby „V Mene Boha“. Pieseň sa nahrávala v P.S. Publisher studio v Ivanke pri Nitre a bude súčasťou pripravovaného albumu, ktorý je zatiaľ v procese skladania. Vyjsť by mal pod novým vydavateľstvom – Evil Sound Production, ktoré je zatiaľ len v štádiu riešenia a stojí za ním Feďa (taktiež stojí za vytvorením lyrics videa) a gitaristom Kozom. Cieľom vydavateľstva bude vydávať mladé UG kapely (nie len metal, ale aj punk, rock, hard rock, všetko gitarové), vrátane tlače CDčiek, tričiek, poskytovania fotiek a E-shopu.

Chalani sa rozhodli uberať viac melodickejším a zároveň temnejším smerom oproti poslednému EP „First Cut“. Skladby sa pripravujú, tak sa priprav na poriadnu rezbu!

Link na kapelu:
https://www.facebook.com/Circular-Saw-379345418937104/
http://bandzone.cz/_81995

Autor: Lukáš „Bukáčo“ Polák – šéfredaktor

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Bukáčo

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.