Celestial Help Fest 2017

Celestial Help Fest

Celestial Help Fest – koncert, ktorý pomáha!

Celestial Help Fest

Celestial Help Fest

Opäť nám rok prešiel a máme tu ďalší ročník Celestial Help Festu. Nabitá zostava, kopec merchu a milión známych a pritom ešte podáme pomocnú ruku tým, ktorí to potrebujú!

Kto a kedy vystúpi?
15:30-16:00 Daša Fon Flaša
16:15-16:45 Ravenarium
17:00-17:45 Rust2Dust
18:00-18:45 Punkreas
19:00-19:45 Ramchat
20:00-20:45 Grayscale Season
21:00-21:45 Minority Sound
22:00-23:00 Hypnos
23:15-00:00 Adacta
00:15-01:15 Mincing Fury…

Samotná pozvánka priamo od Hoyasa: „Ľudkovia, hell-ou!
Je to neuveriteľné, ako nám ten čas letí. Rok sa s rokom zišiel a ja sa vám hlásim o pozornosť v poradí už so siedmym ročníkom nášho CELESTIAL HELP FEST-u!!! Zámerne som vyčkával, nech prefrčí boom letných festivalov a dovoleniek, aby som vašu pozornosť upútal dôkladne takto na konci leta. Verím, že ste si leto užili parádne a už sa všetci tešíte na klubové koncerty.
Náš Help Fest ostáva aj tento rok s nezmenenou pointou. A tou je za vyzbieranú sumu nakúpiť čo najužitočnejšie lekárske vybavenie pre naše detské oddelenie v Bánovciach nad Bebravou. Som mega happy, že rok od roka táto suma vďaka vám rastie a my môžeme pomáhať efektívnejšie. Tiež som mega happy, že si festival u vás už získal svoje meno a že sa stal vaším obľúbeným jesenným stretnutím.
Počas roka si vždy lámem hlavu nad tým, aby som vám namixoval ten najkvalitnejší hudobný zážitok pozostávajúci z rôznych žánrov a utratil za to čo najprijateľnejšiu čiastku z vyzbieraných peňazí. Verte, je to celkom boj, pretože niektoré kapely pýtajú naozaj nemalé sumy. Verím však, že aj tento ročník si každý fanúšik „rock’n’rollu“ príde na svoje, keďže vás zase čakajú veľmi zaujímavé kapely!
Čoskoro taktiež prebehne oficiálne odovzdávanie a zároveň aj oficiálne oznámenie vyzbieranej čiastky. Toto je vlastne jediná zmena, ku ktorej v rámci festivalu došlo. Vždy som vyzbieranú sumu oznamoval pár dní po feste, ale nakoľko niektorí z vás posielali príspevky aj na účet, bol som nútený čakať. Za tento čas sa však stihlo nakúpiť hlavné jadro prístrojov do nemocnice – a verte mi, tento rok za to vyšlo niečo NESKUTOČNÉÉÉ!!!
Takže toľko zatiaľ z mojej strany. Sledujte túto udalosť, pozývajte svojich známych, zdieľajte a tešte sa na 18.11.2017, kedy to celé vypukne.“

FB event:https://www.facebook.com/events/1523185811073167/

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
5. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Bukáčo

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.