BLAZE OF PERDITION, IN TWILIGHTS´S EMBRACE a DOM ZLY v BB.

Blaze Of Perdition v BB

BLAZE OF PERDITION, IN TWILIGHTS´S EMBRACE, DOM ZLY, 16. 2. 2018, Rock klub Tartaros, Banská Bystrica

Blaze Of Perdition v BB

Blaze Of Perdition v BB

Feed the Fire, Fan the Flame nesie názov turné troch poľských kapiel, ktoré budú mať svoju jedinú zastávku na Slovensku práve v Banskej Bystrici. Turné organizuje poľská agentúra Left Hand Sounds a slovenskú zastávku v spolupráci s Thunder Art Booking. Rock klub Tartaros už ako obvykle dejiskom najlepších black metalových akcií roka privíta ako headlinera BLAZE OF PERDITION. Kapela, ktorá v roku 2013 utrpela stratu pri cestnej havárii a prišla o basáka sa z tejto nehody spamätala a v roku 2015 vydala vynikajúci album Near Death Revelations. V novembri minulého roka 2017 vyšiel v poradí štvrtý full album s názvom Conscious Darkness, ktorý predstavia vôbec v ich prvom živom vystúpení na Slovensku.

Poľsko je skutočne jedna z krajín, ktoré vládnu black metalu. O tom sa môžete presvedčiť aj keď si pustíte vysoko hodnotení album Vanitas od kapely IN TWILIGHTS´S EMBRACE, taktiež z minulého roka. Táto záležitosť poteší predovšetkým fanúšikov žánru v štýle Dissection a Mgla.

Line up bude uzatvárať post metalová záležitosť DOM ZLY, ktorí vydali svoj nový album s rovnomenným názvom taktiež v roku 2017.

Kde: Rock klub Tartaros, Banská Bystrica
Kedy: 16. 2. 2018, začiatok 20:00
Vstupné: 10€ predpredaj (info: thunderartbooking@gmail.com), 12€ na mieste

FB event: https://www.facebook.com/events/2010210839293920/

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Bukáčo

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.