Black Valentine vol. 2

Black Valentine vol.2

UERBEROS, SOUL MASSACRE, SURGERY, DEHYDRATED, BLOODCUT, BLOODY REDEMPTION, 17. február 2018, ROCK Fabric, Poprad

Black Valentine vol.2

Black Valentine vol.2

Pre všetkých zamilovaných aj nezamilovaných tu máme druhý ročník mini festu Black Valentine.
Tentokrát totálne v old school death metalovom duchu. Výborné kapely, príjemný klub, super zvuk o ktorý sa postará Maťo Barla, to všetko je záruka kvality.

Svoje sonáty lásky nám zahrajú tieto kapely:

BLOODY REDEMPTION

Pomerne mladá banda z Revúcej, ktorá svojim debutom Infected Minds poriadne rozvírila prach slovenského undergroundu. Ak smútite napr. za veličinou Death, toto je ich SK odpoveď.
https://www.facebook.com/bloodyredemptionRA/

BLOODCUT

Ďalšou death metalovou bandou na súpiske sú Bloodcut z Martina. Toto záhrobné trio nám zarecituje svoje love songs z prostredia cintorínov v duchu klasického death metalu koncom 80-tych rokoch, keď sa tento žáner len rozvíjal.

https://www.facebook.com/Bloodcut

DEHYDRATED

Death metalové legenda zoskúpená okolo Braňa Juráka, ktorá po rokoch vstala z mŕtvych a so svojim albumom Resurrection znie zaslúžené úspechy. Chalani mali vystúpiť už na prvom ročníku, pre chorobu sa však ospravedlnili. Tentokrát pevne verím, že ich konečne privítame aj u nás.
https://www.facebook.com/DEHYDRATED-SK-508638252631204

SURGERY

Domáci drtiči Surgery si pomaly budujú na slovenskej scéne výborne meno . Ich novinkový album Absorbing Roots vychádza presne 17.2.2018, takže ho spoločne pokrstíme.

https://www.facebook.com/Surgery.Poprad/

SOUL MASSACRE

Prvým zahraničným hosťom bude Havířovská kapela Soul Massacre.
Skúsení muzikanti, švédskom nasiaknutý death metal a v neposlednom rade za mikrofónom krásna slečna, takže kapela poteší nielen uši, ale aj oči.

https://www.facebook.com/SoulMassacre/

UERBEROS

Zpoza Tatier sa k nám dovalý death metalový buldozér Uerberos. Ich debutový album Tormented By Faith vyšiel pod našincami Immortal Souls Production, čo už je samo o sebe zárukou kvality. Bohorúhačsky death metal v štýle napr. Immolation alebo Morbid Angel.
Môžme očakávať hlboký growl, šialene rýchle bicie a zvonivé činely, u gitár samozrejme rýchle riffy, atmosferické zvuky, melodické rozklady a kvílivé sóla.

https://www.facebook.com/uerberosband/

Vstupné: 6€
FB event: https://www.facebook.com/events/640726452767552/

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na Youtube.
3. Lajknúť našu Facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Pridať sa do FB skupiny.
5. Sledovať fotky zo zákulisia na Instagrame.
6. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.


O Bukáčo

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.