Beneath The Ancient Ruins Fest No.1

Beneath The Ancient Ruins Fest No.1

Inferno, Morbid Carnage, Christ Agony, Infer, Mordum, Black Light, 16. september 2017, Reštaurácia Pod Hradom, Turňa Nad Bodvou

Beneath The Ancient Ruins Fest No.1

Beneath The Ancient Ruins Fest No.1

16. septembra 2017 vypukne pod zrúcaninou Turnianskeho hradu prvý festival kapiel hrajúcich temnejší žáner na aký ste boli zvyknutí!

Predstavia sa tu:

BLACK LIGHT – mladá a nádejná thrashová formácia z Košíc nám predvedie materiál zo svojej dosky, ktorú vydali minulého roku pod názvom „Name of the One“.
https://www.facebook.com/kapelablacklight

Staronoví drtiči MORDUM so svojím razantným death metalom nás prídu presvedčiť, že sú tu a pokračujú vo svojom smrteľnom razení.
https://www.facebook.com/mordumsk/

Z Maďarska pre priaznivcov starého Kreatoru, Destructionu, Assassinu nastúpi MÖRBID CARNAGE so svojím old school thrashom.
https://www.facebook.com/morbidcarnageofficial

Z Košíc sa nám predstaví ďalšia temná formácia hrajúca death/black metal – INFER!
https://www.facebook.com/infer666

CHRIST AGONY zo severu na nás zaútočia pod vedením Cézara vo svojom blasphemy antichristian blackovom Legacy turné, kde poctia aj nás svojím apokalyptickým príchodom.
https://www.facebook.com/ChristAgony

Zo severnej Moravy, z krajiny starých baní a štôlní k nám zavíta INFERNO na čele s veľmajstrom elementárov a živlov Adramelechom. Podá nám v neskorých večerných hodinách svoju ódu z najväčších hlbín, zákutí, iných dimenzií a svetov pod názvom „Gnosis Kardias“. Čo majú nové? Priamo zo zdroja: “V těchto dnech vychází u World Terror Committee vinylová verze poslední desky Inferno – Gnosis Kardias (Of Transcension and Involution). K dispozici jsou zlatá (ltd 100ks) a černá (ltd. 400ks) LP, dvanáctistránkový booklet je přilepen na pravé strašně gatefold obalu. Vydavatelství rovněž nabízí zipper mikiny a trička. Domácí fanoušci si mohou vinyl objednat na e-mailu (oldspirit@seznam.cz) za 400 CZK plus poštovné, textil je dostupný pouze ve velice limitovaném množství. A v neposlední řadě vrcholí tvůrčí práce na splitku s řeckými Devathorn, které vyjde pod záštitou World Terror Committee. Očekávejte takřka čtvrthodinový Infernovský opus temnot o pěti větách. Splitko dále kromě dvou exkluzivních skladeb Devathorn nabídne krátkou kolaboraci obou hudebně-okultních entit za účasti speciálního hosta. Bližší informace se budou postupně objevovat ve správný čas.“
https://www.facebook.com/Inferno-322975231147644/?fref=ts

FB event:https://www.facebook.com/events/1522951631100927/
Predpredaj: 8€ (ticketportal) a 10€ na mieste

Tlačová správa

Ak sa Vám naša práca páči, môžete nás podporiť týmito spôsobmi.

1. PayPal Donate Button
2. Prihlásiť sa na odber videí na youtube.
3. Lajknúť našu facebook stránku a nastaviť si upozornenia.
4. Zdieľať naše články a videá.

(Ak sa Vám niečo nepáči, napíšte nám konkrétny prípad a my sa to pokúsime vylepšiť.)

Ďakujeme, že nás sledujete a podporujete, zostaňte s nami.

Komentáre


O Bukáčo

Lukáš "Bukáčo" Polák - šéfredaktor Hlukoskopu. Horlivý fanúšik slovenského undergroundu so záľubou pre tvrdý metal. Podporovateľ všetkých druhov metalu a zberateľ LP/CD/MC chuťoviek. Začínal ako redaktor pre populárny webzine – metalexpress.sk, prispieval aj do časopisu Rock Hard, kde nadobudol skúsenosti a zároveň sa v ňom prebudila túžba podporovať náš underground. Svoj zámer chce uskutočniť v rámci projektu Hlukoskop, kde sa bude prioritne venovať našej scéne. Týmto ukazuje metalový paroháč k vám a je na vás, či ho v jeho práci podporíte.